Kaş Tasarımı

Mükemmel bir göz makyajı için temel bir hazırlık olan kaş tasarımı, uzman biri tarafından yapılmalıdır. Kaşlar, iç dünyamızın aynası olan gözlerimizi tamamlayan ve yüzdeki ifadeyi etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Ayrıca kişinin karakterini ve imajını da yansıtır.

Yüz tipinize uygun şekillendirilmeyen kaşlarla yüzünüzde hoş olmayan bir görüntüye sebebiyet verebilir, üzgün veya kızgın görünebilirsiniz. Kaş tasarımında hoş ve doğru bir görünüme ulaşabilmeniz için, hatlarınız analiz edilerek yüz şeklinize, göz yapınıza, kaşlarınızın gürlüğüne ve formuna göre bir kaş şekli belirlenmelidir. Uğurkan Kuaför’ün yenilikleri takip eden tasarımcıları yardımıyla yüz şeklinize uygun, hoş bir ifadeye sahip olabilirsiniz. Kaşlarınızın gürlüğü, formu, kavisi, yüz tipiniz detaylı analiz edildikten sonra kaşlarınız yüzünüzün şekli ve istekleriniz göz önünde bulundurularak profesyonel makyaj eğitimi almış uzmanlar ile birlikte kararlaştıracağınız forma göre şekillendirilip tasarlanır. Yüzünüzün mükemmel uyum ve dengeye kavuşması için Uğurkan Kuaför'ün uzman ekibinden yardım alabilirsiniz.

Epilasyon

Epilasyon yöntemleri her geçen gün daha da acısız ve daha sağlıklı adımlarla ilerliyor.Sir ağda ile bıyık alma işlemi hem çok pratik hemde acısız sızısız olarak alınabiliyor.